Jo Malone London Dünyası

Kesinlikle ngiliz

KEŞFET Kapat

Hayatını kokularla doldur. İngiliz imzası kokular. Kadın için. Erkek için. Ev için. Kusursuzca hazırlanan imza kutularımıza konuldu. Kendi duruşunu belirle.

Mütevazi stil. Kesinlikle geleneksel olmayan sofistike bir anlayış. Seçkin ve cesaretli. Zamansız ve şık... Ama her zaman espritüel ve hevesli.

Bunlar kesinlikle Jo Malone London'ın mirasında ve kalbinde olan şüphesiz İngiliz nitelikleri. 1994'te kurulduğundan beri - kurucumuz devrim niteliğinde ve ayırt edilecek kadar sade birçok koku yarattığında - Jo Malone London, İngiliz stilini yansıyan uluslararası bir isim haline geldi.

52 Gloucester Place Georgian Townhouse'daki yeriyle Jo Malone London stüdyoları, imza lüks dünyasını yönetiyor. Modern İngiliz kültüründen ilham alan koleksiyonları dünyaca ünlü usta burunlar ve Londra'nın lider yaratıcı ekibi tasarlıyor. En ileri görüşlü kişilerle çalışan Jo Malone London, parfümeri dünyasının önderlerinden olmayı sürdürüyor.

Hediye Verme Sanatı

KEŞFET Kapat

Minnettarlık jetonu, samimi süpriz veya hak edilen hoşgörü. Jo Malone London hediyesi her zaman hoş karşılanan bir lükstür.

En küçük düşünceden en büyük jeste. Siyah kurdelesine sarılı ikonik beyaz kutu. Kurdeleyi aç. Kapağı kaldır. Siyah gramafon kağıdı Lime Basil & Mandarin kokar.

Seçmek en az almak kadar heyecan verici. Beklenmedik kokular, sevilen mumlar, görkemli banyo ve vücut bakımı. Kadın için. Erkek için. Ev için.

Hediye Bulucuyu Ziyaret Et

mza Koku

KEŞFET Kapat

Parfüm kişisel duruşu simgeler. Kendi parfümünü yarattığını hayal et. Parfüm Kombinlemeyi™ keşfet. Jo Malone London kokuları tek başlarına kullanılabilir veya tamamen kişiselleştirilerek birbirleriyle kombinlenebilir. Zengin çiçeksiyi turunçgille tazele. Sıcak bir hava için baharat kat. Beklenmedik bir şey yarat. Uzun süre kalıcı imzan olsun.

Jo Malone London'ı Londra'daki Savile Row caddesi gibi düşün: en değerli "uyan" parçayı bulmak, kendi zevkine göre ayarlanmış kokulu bir duruş. Enerji verici turunçgiller ve sulu meyvelerden olağanüstü çiçeksiler, yoğun baharatlar ve aromatik odunsulara, tüm kokular, her ruh halini ve ortamı kucaklayan, kişiselliğin şık birer yorumudur.

Her parfüm usta burunlar tarafından en kaliteli içerik maddeleri kullanılarak yaratıldı. Elle toplandı, zarifçe sade, rafine. Ve her zaman beklenmedik bir dokunuşa sahip, her Jo Malone London parfümünün karakteri.

İmza dokunuşuna sahip olmak için, Parfüm Kombinleme™ gerçekten benzersiz kokuları yaratmayı sağlıyor. Her parfüm tek başına kullanıldığında enfes olsa bile her biri Jo Malone London kokularıyla veya kremleriyle kombinlenebilecek şekilde tasarlandı.

Parfüm Kombinlemeyi Keşfet

Bağiş Bahçeleri

KEŞFET Kapat

Bahçeler Jo Malone London için ilham kaynağı olduğundan onları koruyan cemiyetleri destekliyoruz.

Bahçeleri kullanarak şehirlere güzellik getiren, bireyleri ve aileleri halka açık bahçeler yaratarak bu konuda yetiştiren, daha eğitimlileri yeşil alanları çoğaltıp oralarda güvenlik sağlayarak kazanan, ayrıca bahçıvanlık yeteneğine sahip kişileri işe alarak kendi kendine yetebilmeyi destekleyen cemiyetlerle ortaklık kuruyoruz.